Самоучитель Основы CorelDRAW 12

Опис програм

Предлагаемая вашему вниманию книга является пособием для самостоятельного изучения программы CorelDRAW 12. Она содержит подробное описание интерфейса, инструментов и возможностей программы. Самоучитель состоит из пятнадцати занятий, каждое из которых наряду с теоретическим материалом содержит пошаговые инструкции и большое количество иллюстраций.

історія  України

історія України
зміст 5 розділів 37 параграфів

Методика навчання інформатики. Частина 3. Методика навчання основних послуг глобальної мережі Інтернет

Посібник містить відомості про створення глобальної мережі Інтернет, принципи її будови, основні ресурси, програмне забезпечення тощо. Дано методичні рекомендації щодо навчання користування послугами Інтернету, правила роботи зі спеціальними сервісними програмами, завдання для самостійного виконання учнями. Призначається вчителям, студентам вищих навчальиих закладів, аспірантам,усім, хто цікавиться організацією і перспективами навчання інформатики у школі. Глобальна мережа Інтернет. WWW-послуги. Електронна пошта. Телеконференції, форум. Пошук інформації в Інтернеті. Мова HTML.