Методическое руководство для проведения лабораторных и практических занятий по курсу «Информационные технологии»

Прикладні програми

Данное методическое руководство предназначено для проведения лабораторных и практических занятий по курсу «Информационные технологии», а также для самостоятельного изучения работы приложений в среде операционной системы MS Windows

Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Збірник задач з алгебри, 7 клас

Збірник завдань з алгебри, 7 клас, 1 варіант

Українська література : підручник для 7 класу

Підручник відповідає вимогам Державного стандарту та новій програмі з української літератури. Видання містить художні твори, відомості з теорії літератури, біографічні матеріали про письменників. Методичний апарат підручника охоплює різнорівневі завдання, зорієнтовані на вікові особливості семикласників.