Физика. Справочные материалы.

Підручники

Компактное изложение теоретического миимума по физике с образцами решения типичных задач. Предлагаются и задачи для самостоятельного решения, чаще всего типичные

Я у свїтї

Підручник "Я у світі" для 4 класу розроблено відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та навчальної програми. Зміст підручника забезпечує виконання вимог щодо формування ключових і предметних компетентностей учнів: громадської, комунікативної, соціальної; сприяє розвитку мотивації до навчання та творчої діяльності, а також формуванню навичок самооцінки й самоаналізу. Кожний параграф містить рубрики: "Повтори те, що знаєш", "Поділися своїми думками", "Ознайомся з думкою інших людей", "Я дізнався, що...", "Я прагну...". У підручнику є також завдання, для виконання яких необхідно здійснити пошук на електроному освітньому сайті.

Киевская Русь   История России – 2

Киевская Русь История России – 2
Киевская Русь — вторая книга Истории России Г.В. Вернадского, посвящена периоду от прихода варягов до монголо-татарского нашествия. На основе громадного количества источников автор сделал попытку отобразить все стороны жизни раннего русского государства. Книга предназначена для широкого круга читателей. На русском языке издается впервые.