Фінансова грамотність

Економічні науки

Навчальний посібник із фінансової грамотності дасть знання про фінансові інститути і пропоновані ними продукти, а також уміння їх за потреби використовувати з розумінням відповідальності за наслідки власних дій. Для учнів старших класів загальноосвітній шкіл

Говорим правильно. Рассказываем и сочиняем: пособие для детей 6 -8 лет/ Т. И. Гризик, Т. И. Ерофеева. - 4-е изд. - М. : Просвещение, 2015.- 4с.-(Радуга)

Пособие входит в програмно-методический комплекс "Радуга". В книге содержатся серии картинок с последовательным развитием сюжета и интересные задания, которые помогут развить связную речь детей. Пособие предлагается использовать педагогам для работы с детьми в детском саду.

Контрольний твір за твором  І. Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я»

Контрольний твір за твором І. Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я»
Твір необхідно написати власноруч та надати на перевірку не пізніше 01.10. Якісний скан чи фото можна надіслати на пошту [email protected]

информатика