Мар'янівська ЗШ І-ІІІ ст.

Методика навчання інформатики. Частина 2. Методика навчання інформаційних технологій

Разное

У посібнику висвітлюються загальні питання теорії і методики навчання інформатики в середній загальноосвітній школі. Розкриваються цілі, принципи відбору змісту і методів навчання предмета, дані конкретні рекомендації щодо організації його базового курсу.
Призначається учителям загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник стане у нагоді також студентам вищих навчальних закладів, які вивчають систематичний курс методики навчання інформатики, аспірантам, усім, хто цікавиться організацією і перспективами навчання інформатики у школі.

Методика формування поняття інформації.
Методика вивчення поняття інформаційної системи.
Методика вивчення операційної системи.
Робота з дисками.
Прикладне програмне забезпечення загального призначення.

Другие книги по этому разделу:
Технології: 10 клас

Алгебра і початки аналізу  (профільний рівень) 10 кл

Алгебра і початки аналізу (профільний рівень) 10 кл
Алгебра і початки аналізу (початок вивч. на поглиб. рівні з 8 кл., проф. рівень)_10 кл. КЗ "Технічний ліцей" КМР ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!!!!!!!

Фізика (підручник)

Підручник для 7 класу середньої загальноосвітньої школи з українською мовою навчання