Мар'янівська ЗШ І-ІІІ ст.

Учебники

Підручник має особливості: для кожного уроку виділено окрему тему. Зміст теми викладено у відповідях на запитання, з переліком яких можна ознайомитися на початку теми. Крім того, у підручнику містяться практичні та лабораторні роботи, які мають виконуватися на комп’ютері, а результати зберігатися в спеціальній структурі папок. Кожний урок складається з основного та додаткового матеріалу («Поглиблюємо знання»), що поділяється на теоретичну та практичну частини: «Вивчаємо» та «Діємо». Радимо вам спочатку ознайомитися з теорією («Вивчаємо»), а потім послідовно, крок за кроком, виконувати запропоновані вправи («Діємо») на основі файлів-заготовок, що містяться на компакт-диску до підручника.

Другие книги по этому разделу:

Ільченко, В. Р. Біологія [Текст] : підручник для 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів. / В. Р. Ільченко, Л. М. Рибалко, Т. О. Півень. – Полтава : Довкілля - К, 2007. – 240 с. : іл.

збірник задач з фізики

збірник задач для виконання домашнього завдання учнями 10-11 класів

Глазова О.П. Українська мова (рівень стандарту): підруч. для 10 кл. закл. загал.серед. освіти/О.П.Глазова. - Харків. : Вид-во "Ранок", 2018.

Головна мета підручника — допомогти вам сформувати компетентності, які стануть основою вашої впевненості у своїх силах, а відтак і успішності в подальшому житті. Підручник сприятиме розвитку вашого мислення, допомагатиме розвивати таланти та реалізувати здібності.