Мар'янівська ЗШ І-ІІІ ст.

Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання

УДК 796.032.2(031)
ББК 75.4я 2
Б 90
М. М. Булатова
Енциклопедія олімпійського спорту
в запитаннях і відповідях
друге видання
Міжнародний олімпійський комітет
Національний олімпійський комітет України
М. М. Булатова
Б 90 Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання. — К.: Олімпійська література,
2011. — 400 с.: іл.
ISBN 978-966-8708-14-5
Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його
розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей.
Книга складається із п’яти частин. Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських
ігор Стародавньої Греції. У частині ІІ висвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного
олімпійського комітету і роль у цьому П’єра де Кубертена. Надана характеристика діяльності восьми президентів
Міжнародного олімпійського комітету. У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії,
структуру Міжнародної олімпійської системи. Частина ІV присвячена олімпійським видам спорту, видатним
спортсменам — чемпіонам Олімпійських ігор. Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів
у Міжнародному олімпійському русі.
Для дітей та молоді, фахівців галузі фізичного виховання і спорту та освіти, широкого загалу читачів, які
цікавляться історією і сьогоденням олімпійського руху.
ISBN 978-966-8708-14-5 © Булатова М. М.

Другие книги по этому разделу:
 Таинственный обоз

Динамичные и живые приключенческие повести Андрея Сербы знакомят читателя с бурными событиями истории вечно воевавшей Руси. Воинственные князья, мудрые красавицы, интриги, динамичный сюжет — всё это можно найти на страницах повестей, включенных в данный сборник. Внимание читателя, без сомнения, привлекут героические подвиги во имя Родины, коварство изменников, стойкость русского характера.

История зарубежной педагогики

В книге доктора педагогических наук профессора А. Н. Джуринского исследуется процесс развития зарубежной педагогики от первобытной эпохи до новейшего времени. Закрепляя накопленное человечеством знание, эта наука стала ценнейшим фактором развития общества и культуры. Изучение зарубежной педагогики позволяет понять характер взаимоотношений общества и школы на различных этапах исторического развития. Автор знакомит читателя с выдающимися просветителями — учеными, философами, историками, для которых педагогика была неотъемлемой частью их деятельности. Пособие адресовано аспирантам, студентам, преподавателям педагогических институтов и университетов, учащимся педагогических колледжей и лицеев, а также слушателям системы повышения квалификации работников народного образования.

Гуморезки П.Глазового

здати необхідно під час сесії, консультації або надіслати відео за адресою [email protected]