Тести

Тест «Чи вмієш ти хитрувати?»

1.     Коли тобі хочеться сказати щось неприємне, ти думаєш про те, що це може образити співбесідника? (так –0, ні –1)

2.     Коли запізнюєшся до школи, то намагаєшся зайти тихенько, щоб ніхто не помітив? ( так –1, ні—0)

3.     Просиш товариша/подругу зробити те, що боїшся зробити сам? (так 1, ні– 0)

4.     вважаєш, що у настільних іграх краще чесно програти, ніж нечесно виграти? (так –0, ні—1)

5.     Коли намагаєшся над кимсь пожартувати, він/вона відразу розуміє, чиїх рук це справа? (так –1, ні –0)

6.     Можеш сказати неправду, щоб спровокувати когось на відвертість? (тка-1, ні –0)

7.     Умієш списувати у сусіда по парті так, щоб він цього не помічав? (так –1, ні –0)

8.     Ти завжди знаходиш спосіб отримати те, чого дуже бажаєш? ( так –1, ні –0)

9.     Тобі завжди вдається хитрувати так, щоб ніхто цього не помітив? ( так –1, ні –0)

Ключ до тесту

Більше 6 балів — ти не просто хитрун, а винятковий хитрун! Немає нічого чого б ти не міг досягнути. Але є один мінус. Хитрість приводить до браку відвертості у спілкуванні з людьми. Мабуть, слід бути більш відкритим.

Від 3 до 6 балів — ти, безперечно розумний. Тебе ніхто не може обдурити, а зі свого боку ти теж майже завжди щирий. Це добре. Відвертість зближує.

Менше 3 балів — на жаль, ти досить довірливий, і тебе легко ввести у оману. Частенько потрапляєш у курйозні ситуації. Будь уважнішим!

19 січ. 2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу

13 січ. 2018