30 вер. 2016

День вчителя

30 вересня учні школи привітали із професійним святом своїх учителів.
17 вер. 2016

Цікава зустріч

У стінах нашої школи відбулася зустріч із завідуючою кафедри інформаційних виробничих процесів і програмного забезпечення Національного технічного університету Рибаковою Л.В.
16 вер. 2016

Азбука безпеки на дорозі

Протягом 12 – 16 вересня в рамках тижня безпеки в школі було проведено низку різнопланових заходів з метою розширення та поглиблення знань, умінь і навичок, пов’язаних із дотриманням правил вуличного руху, попередження дорожньо-транспортного травматизму, виховання ввічливого ставлення до всіх учасників дорожнього руху.
12 вер. 2016

День здоров'я

9 вересня у нашій школі було організовано свято спорту, присвячене початку нового навчального року та Дню фізкультури і спорту України.
1 вер. 2016

З першовереснем!!!

Сонячний першовересень зустрів на порозі рідної школи вчителів, учнів, їх батьків та гостей, що завітали розділити разом із нами радість початку нового навчального року.
31 серп. 2016

Серпнева конференція педагогів району

Традиційно в кінці серпня в районі збираються педагоги, щоб підбити підсумки роботи за минулий навчальний рік та обговорити питання початку нового навчального року.
29 серп. 2016

Обласний педагогічний форум

29 серпня в Кіровоградському державному технічному університеті відбувся форум педагогів області на тему: «Якісна освіта – основа високорозвиненого суспільства».
23 серп. 2016

Відзначено найкращих…

Напередодні Дня Незалежності на центральній площі Малої Виски відзначили кращі трудові колективи та нагородили Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації кращих працівників району.
13 черв. 2016

10 день у таборі "Мрія"

13 червня вихованці мовної групи (керівник – вчителька англійської мови Зубкова В.П.) продовжували роботу з теми «Україна – моя Батьківщина».
10 черв. 2016

9 день у таборі "Мрія"

10 червня команда учнів нашої школи: Татар Сніжана, Заскальнюк Каріна, Андрійчук Даніїл, Лизень Данило, Тістечок Аліна, Торчило Максим разом із керівником – учителькою математики Руденко Валентиною Олександрівною взяли участь у районному фізико-математичному марафоні, який проводився у селищі Смоліне.

19 січ. 2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу

13 січ. 2018