7 лист. 2016

Шануємо рідну мову

Із 7 листопада розпочався Тиждень української мови та літератури. Протягом тижня учні мають змогу поборотися за право участі у фіналі конкурсу “Учень року”. Для цього потрібно відгадати кросворди, ребуси, дати відповіді на запитання
5 лист. 2016

Стартуємо!

З 5 листопада стартував ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад.
28 жовт. 2016

Осінні клопоти

Прийшла золота осінь.
27 жовт. 2016

Школа молодого вчителя

27 жовтня на базі Мар’янівської загальноосвітньої школи відбулося засідання Школи молодого вчителя.
26 жовт. 2016

Пам’ятна дата

Цього року ми святкуємо 72 річницю звільнення Урнаїни від фашистських загарбників. Довгих три роки випробувань стали страшною ціною сьогоднішнього миру.
18 жовт. 2016

Партизанськими стежками

Відгриміли бої, загоюються душевні рани минулих лихоліть та залишаються незвіданими до сьогодні партизанські стежини. А вони у роки Великої вітчизняної війни рятували від смерті, від полону, від рабства.
16 жовт. 2016

Змагаються допризовники

Виховувати патріотизм, гордість за свою державу, збройні сили-це одне із найголовніших завдань військово-патріотичного виховання. Саме тому у наш час юнаки вважають за честь поповнити лави збройних сил і стати на захист рідної землі.
14 жовт. 2016

Святкуємо Покрову

Напередодні свята Покрови Пречистої Богородиці у нашій школі пройшло ряд заходів приурочених цій даті
1 жовт. 2016

Учитель – це поклик душі

У щедру наповнену різнобарв’ям пору року, коли в осіннім вальсі кружляє падолист, а квіти дарують свою красу, приходить свято освітян.
1 жовт. 2016

«Шведська естафета»

1 жовтня у м. Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики.

19 січ. 2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу

13 січ. 2018