8 груд. 2016

Сильні та спритні

З метою формування патріотичних поглядів, любові до Батьківщини, звеличення значення чоловічої честі, гідності та відповідальності за свою країну, її захист – 8 грудня 2016 р. у спортивному залі Мар’янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулись змагання «Нумо хлопці», присвячені Дню Збройних Cил України.
7 груд. 2016

Заняття обласної школи педагогічної майстерності вчителів фізичної культури у Мар’янівській ЗШ І-ІІІ ступенів

7 грудня на базі Мар’янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради відбулося заняття школи педагогічної майстерності вчителів фізичної культури області з проблеми «Підвищення ефективності уроку фізичної культури в умовах модернізації навчально-виховного процесу».
30 лист. 2016

Герої не вмирають!

Під таким гаслом відбулася лінійка пам’яті приурочена річниці Революції Гідності.
26 лист. 2016

Що? Де? Коли?

Що є наше життя? - Це гра!
21 лист. 2016

Вони пройшли крізь вогонь і зброю

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі, те родинне вогнище маленької батьківщини.
18 лист. 2016

Моя родина-моя фортеця

18 листопада 2016 року в Мар’янівській ЗШ І-ІІІ ступенів відзначався Європейський День Захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.
18 лист. 2016

Cвято до дня працівників сільського господарства

В Мар’янівській загальноосвітній школі, напередодні Дня працівників сільського господарства, із самого ранку гамірно.
14 лист. 2016

Змагаються інтелектуали

Гуртківці-інтелектуали готуються до гідної участі у другому етапі обласного чемпіонату гри “Брейн-ринг-2016”.
11 лист. 2016

Легко вогник запалити, та нелегко загасити!

Під час проведення Тижня знань правил пожежної безпеки на тему: «Легко вогник запалити, та не просто загасити» (07-11.11.2016 року) у Мар’янівській ЗШ I-III ступенів було проведено низку на теми протипожежної бе зпеки, де усвідомили, що вогонь несе для людини не тільки благо, але й небезпеку.
10 лист. 2016

День української писемності та мови

Рідна мова - це мова, яка першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

19 січ. 2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу

13 січ. 2018