28 лют. 2017

Нагородження учасників конкурсу "Колосок"

24 лют. 2017

Цікава зустріч

Час такий швидкоплинний. Змінюються події, люди та не може змінитись добре ставлення до школи, до своїх учителів, до малої Батьківщини. Нещодавно у стіни рідної школи завітав наш випускник, підполковник Нікітенко Олег Миколайович.
23 лют. 2017

Допомога АТО

22 лют. 2017

Зустріч із побратимом з Афганістану

22 лют. 2017

Педагогічна практика слухачів курсів підвищення кваліфікації завідувачів (директорів), методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою

22 лютого на базі школи проведено педагогічну практику слухачів курсів підвищення кваліфікації завідувачів (директорів), методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад з проблеми «Удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників у системі неперервної освіти засобами інформаційно-освітнього простору регіону».
21 лют. 2017

Кенгуру

Нагородження учасників(1-6 класів) математичного конкурсу "Кенгуру"
17 лют. 2017

"Допоможи птахам взимку"

Щороку у закладі ми проводимо акцію "Допоможи птахам взимку".
16 лют. 2017

Крізь пекло афганської війни

Найстрашніше і найбезглуздіше у світі - це війна. Не злічити страшного невимовного горя у тих сім'ях, до яких прилетіла чорна звістка про загибель сина, брата, коханого, чоловіка.
16 лют. 2017

Крок до Евересту

На підставі рішень журі II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів більше 20 учнів нашої школи стали переможцями та призерами та були нагороджені дипломами I-III ступенів.
5 лют. 2017

Новини ЗНО 2017

З 5 лютого розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО-2017

19 січ. 2018