9 черв. 2016

8 день у таборі "Мрія"

9 червня 22 вихованці 1 загону (1-2 класи) відправилися на екскурсію до Оникіївського лісового господарства.
8 черв. 2016

7 день в пришкільному таборі "Мрія"

8 червня подарувало дітям багато позитивних емоцій
7 черв. 2016

6 день у пришкільному таборі "Мрія"

7 червня у пришкільному таборі «Мрія» проходив трудовий десант «Школа – наш дім, подбаймо про нього»
6 черв. 2016

5 день у таборі

6 червня вихованці табору «Мрія» проходили навчальну практику (5-8 та 10 класи), завзято змагались у спритності, влучності та швидкості, беручи участь у змаганнях, які проводились у рамках спортивної години спортінструктором Лизнем Віктором Михайловичем та учнями 10 класу.
3 черв. 2016

4 день у таборі

3 червня у пришкільному таборі «Мрія» у 1 – 2 загонах відбулося свято «Міні-міс табору». Вихованці (учні1-4 класів) брали активну участь у конкурсах, готували одяг, прикраси та букети для учасниць.
2 черв. 2016

Третій день у пришкільному таборі відпочинку «Мрія»

Третього дня у пришкільному таборі відпочинку «Мрія» дітям початкових класів було продемонстровано мультиплікаційні фільми, проведено змагання із бадмінтону. Восьмикласники грали у волейбол. Інструктор із фізичної культури Лизень В.М. організував проведення спортивної години, на якій відбулися тренування туристичних навичок. Смачно, калорійно та поживно проходить харчування у таборі. Це і смачний молодий борщ, і свіженькі пиріжки, і вітамінна полуниця.
1 черв. 2016

Міжнародний день захисту дітей

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Вихованці табору мали змогу побувати на кількох цікавих міроприємствах – відвідати Велику Виску, де взяти участь у заходах, присвячених Міжнародному дню захисту дітей, взяти участь у кросі та разом із вихованцями дитячого садка «Ромашка» послухати виступи претендентів співочого конкурсу творчої молоді «Зелен клен», пограти в ігри та взяти участь у конкурсах на спритність, влучність та увагу. Діти отримали багато позитивних вражень, призи та солодощі.
31 трав. 2016

День відкриття табірної зміни 2016 року

31 травня – радісне свято, це День відкриття табірної зміни 2016 року.
31 трав. 2016

Свято випускного вечора

31 травня - радісна та хвилююча дата. Свято випускного вечора дарує вчителям, одинадцятикласникам та їх батькам і сумні, і щасливі моменти водночас.
27 трав. 2016

Останній дзвінок

Відбувся 27 травня

19 січ. 2018