Безпека в Інтернеті

Безпечне використання Інтернет-ресурсів

у Мар’янівській ЗШ І–ІІІ ст..

Пам’ятка для батьків

1.  Не розташовуйте комп’ютер у дитячій кімнаті.
  2.  Встановлюйте тривалість роботи дитини за комп’ютером.
  3.  Обов’язково забороніть доступ до небажаних сайтів та веб-ресурсів за допомогою веб-фільтрів.
  4.  Проводьте постійно бесіди про небезпеки, які можуть чекати на вашу дитину під час роботи в Інтернеті.
  5.  Спостерігайте під час роботи дитини за комп’ютером за допомогою спеціалізованих програмних засобів.

Пам’ятка для учнів

1.  Під час спілкування в Інтернеті будь чемним, вихованим, не вживай поганих висловів, не ображай співрозмовника.
  2.  Не зважай на всілякі спливаючі вікна різноманітного характеру.
  3.  Ні за яких умов не знайомся із людьми по Інтернету, бо інформація про них може бути неправдивою, і на тебе чекає небезпека.
  4.  Не розміщуй та не відсилай по Інтернету свої особисті дані підозрілим особам.
  5.  Пам'ятай, вся інформація в Інтернеті поділяється на платну та безоплатну. Платна захищена авторським правом, безоплатна доступна всім користувачам Інтернету. Тому запам’ятайте: «Інтернет - суцільна небезпека!»

Стенд Безпека в Інтернеті.

19 січ. 2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу

13 січ. 2018