Наші досягнення

Конкурс-захист наукових робіт

На фото: Татар С. (секція "математика") під час захисту

На фото: слухачі МАН перед захистом

21 лютого учні школи, що навчаються у МАН - Татар Сніжана, Саруханян Діана та Бакун Дмитро, брали участь у конкурсі-захисті наукових робіт. Всі достойно представили свої роботи і були відзначені журі конкурсу за активність та дослідницьку діяльність. Приємно, що без нагороди команда не залишилася. Вітаємо Татар Сніжану із перемогою у конкурсі - І місце у номінації "математика"(робота на тему "Застосування методу симетрії до розв*язування прикладних та ігрових задач"). Бажаємо подальших успіхів і обов*язково перемог уже на всеукраїнському рівні!

Вітаємо переможців та призерів районних олімпіад

23 листопада в Маловисківській ЗШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся ІІ (районний) етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, в якому взяли участь і. 9 учнів 3-11 класів нашої школи. Загалом усі учасники показали глибокі знання рідної мови. Здобула перемогу і буде представляти наш район на обласному рівні учениця 7 класу Тістечок Аліна. Друге місце зайняла учениця 10 класу Татар Сніжана, а учень 6 класу Осипенко Андрій був третім.

Протягом листопада проходив ІІ етап районних олімпіад з базових дисциплін. Фінішували юні знавці української мови та літератури, далі - .математики, біологи, історики, географи, фізики та хіміки. Загалом у всіх перелічених олімпіадах взяли участь 33 учні 6-11 класів нашої школи. Переможцями стали 4 учнів: Татар Сніжана (10 клас)  та Тістечок Аліна (7 клас) – з математики, Саруханян Діана (10 клас) та Саруханян Людмила (9 клас) – з географії. Вони будуть захищати честь району на обласному рівні. Призерами ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін стали Тістечок Аліна (7 клас) – ІІІ місце з української мови та літератури,  Саруханян Діана (10 клас) – ІІІ місце з української мови та літератури, Царенко Ірина (8 клас) – ІІ місце з історії, Дашніков Денис – ІІ місце з історії, Модін Дмитро (6 клас) – ІІ місце з математики, Овсянік Валерія (7 клас) - ІІ місце, Вербіцька Юлія (9 клас) - ІІ місце, Саруханян Діана (10 клас) - ІІ місце. Бажаємо успіхів учням, які будуть брати участь у ІІІ (обласному) етапі. Нових здобутків і учасникам районних олімпіад!

Районні змагання «Олімпійське лелеченя».

Команда 5-6 кл.   ІІ місце.

Святкова програма «Шкільному часопису

«Перерва» - 10 років!»

19 січ. 2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів