День знань

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей перший день осені постає в пам'яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань. День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів одночас і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з літнім відпочинком та розвагами і знову дисципніновано "гризти граніт науки", а з іншого - нарешті можна зустріти улюблених учителів, однокласників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань. Першого вересня усі навчальні заклади привітно відчиняють двері для своїх вихованців та їхніх батьків, запрошуючи на свято. Так, саме в цей день - один з найбільш хвилюючих для всіх.От і Мар'янівська ЗШ І-ІІІ ступенів радо зустрічала гостей на святі Першого дзвінка. Директор Руденко Олексій Анатолійович поздоровив усіх з початком нового навчального року та вручив відзнаки кращим учителям, спортсменам, талановитим учням школи. На свято до нас також завітали і запрошені гості - голова Маловисківської районної ради Сосновська Світлана Миколаївна та голова батьківського комітету школи Татар Алла Миколаївна. За традицією кожен клас підготував композицію квітів, виставку учнівських робіт декоративно-прикладного мистецтва.
Створено 04.09.17
Альбом школи
15 Фотографії

19 січ. 2018