17 груд. 2017
Сьогодні відзначає ювілей Заслужений учитель України вчителька математики Руденко Валентина Олександрівна.

Уся шкільна родина щиро вітає Валентину Олександрівну з ювілеєм Ця Вчителька стала дорговказом для багатоьх свіох випускників та молодих учителів. На неї і сьогодні рівняються педагоги не тільки нашої школи, а й району, області, України.

Бажаємо, щоб Ваша доля була схожа на пісню, яка дарує тільки щастя, радість і кохання. Нехай кришталева чаша життя буде наповнена чистою водою, у якій ніколи не зів’януть білі лілії вірності, червоні троянди кохання і скромні ромашки надії. Нехай Ваша доля буде квітучим садом, а серце – бутоном прекрасних квітів, що розпускаються перед добром і закриваються перед злом.

Летять роки, як лебеді у вирій,

Життя іде, його не зупинить.

Прийміть вітання наші щирі,

Ще до ста років зичимо прожить.

19 січ. 2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу

13 січ. 2018