Новорічні свята

29 груд. 2017
Новорічні свята для мар'янівських школярів стали справжньою дивовижною казкою

Новорічні свята для школярів стали справжньою дивовижною казкою, яку подарували учням 1-6 класів артисти Кіровоградського драматичного театру імені М. Л. Кропивницького за сприяння батьків. У цій чарівній виставі взяв участь ікожен школяр. Ніхто не залишився без сюрпризу. А головне, що свято подарувало багато радості й захоплюючих моментів.

Для старшокласників увечері відбувся Новорічний бал, на якому були і веселі пісні, і запальні танці, і, звичайно, новорічні привітання від Діда Мороза та Снігуроньки.

19 січ. 2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу

13 січ. 2018