Крок до Евересту

13 січ. 2018
13 січня стартує ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Завершився ІІ (районний0 етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Для учнів нашої школи він став досить урожайним, оскільки 19 учнів школи стали переможцями, 13 з них будуть представляти Маловисківський район на обласному рівні. Найкращими в районі стали десятикласники - Тістечок Аліна з математики, української мови та літератури, астрономії, Торчило Максим - з екології, учні 9 класу - Модін Дмитро з інформаційних технологій та економіки, Швидкий Станіслав з російської мови та літератури, Бакун Максим з трудового навчання, учень 8  класу Андрійчук Даніїл переміг в олімпіаді з історії, а Лизень Данило став найкращим з математики, а випускниця 11  класу Молчанович Марина братиме участь в обласній олімпіаді з астрономії.

Щиро вітаємо переможців районних олімпіад з першим кроком до шкільного Евересту, аде попереду - обласна олімпіада. Тож нехай підкориться їм ще одна вершина, сходження на яку буде не менш вдалим . Успіхів та впевнених перемог!

19 січ. 2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу

13 січ. 2018