"Запалимо пам'яті свічу!"

27 лист. 2017
27 листопада з нагоди відзначення 84 річниці пам'яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років було проведено імпреза-реквієм "Запалимо пам'яті свічу!"

Щороку сумним відлунням стає для нас вшанування пам'яті жертв голодомру в Україні 1932-1933 років. 27 листопада з нагоди відзначення тих страшних подій було проведено виставку стіннівок та загальношкільний імпреза-реквієм "Запалимо пам'яті свічу!". Учні школи переглянули відеоспогади очевидців голодомору в Україні в 1932-1933 роках, підготували літературну композицію "Прости нас, пам'яте, прости!". Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто вже не зміг почути навесні 1933 року ні співу соловейка у вишневому саду, ні кування зозулі. Підсумки підбила учитель історії Шумко Світлана Миколаївна, яка закликала всіх берегти пам'ять про трагічні уроки історії рідного краю, аби подібне більше ніколи не повторилося і щоб ніщо не затьмарило щасливого дитинства!

19 січ. 2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу

13 січ. 2018