Мар'янівська ЗШ І-ІІІ ст.

Захист  Батьківщини – найсвятіший обов’язок кожного громадянина. І сьогодні захисники України виконують свій священний обов’язок, а ми маємо мир у наших оселях.  У ці дні українці відзначають річницю героїчної оборони Донецького аеропорту, що тривала 242 дні. За мужність і стійкість захисників аеропорту назвали кіборгами. Загинули 200 кіборгів і майже півтисячі було поранено. Справжні патріоти завжди героїчно відстоювали свободу свого народу, свою рідну землю. В історичній пам’яті українського народу збережено назавжди героїчний бій під Крутами. Сьогодні ми вшановуємо 100 – у річницю подвигу героїв Крут. Не буде перебільшенням сказати, що цей бій, а також значення, яке він мав у боротьбі за незалежність України, посідають одне з чільних місць у новітній історії Української держави. Про трагічні події січня 1918 року згадували учні під час загальношкільного заходу "Пам'ять про них живе і донині"

19.01.2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу