Мар'янівська ЗШ І-ІІІ ст.

22 січня Україна відзначає День Соборності. Ця подія уособлює віковічне прагнення нашого народу до цілісності та неподільності, адже саме у січневі дні 1919 року Українська Народна Рада прийняла ухвалу про злуку ЗУНР з УНР в єдину державу. Саме ця подія стала днем народження самостійної та незалежної України.

Відзначаючи це свято, у школі було проведено   виховні години: «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг», урочисту лінійку "Навіки разом", конкурс малюнків  «Соборна Україна–  це значить, що наша Держава – єдина!»

Старшокласники взяли участь у конкурсі стіннівок, а в шкільній бібліотеці було організовано тематичну виставку "Соборна Україна: від ідеї до життя"

19.01.2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу