Мар'янівська ЗШ І-ІІІ ст.
 
.

До чистих джерел народних звичаїв та обрядів

19.01.2018
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу

Водохреща завершує січневий марафон новорічних свят. Для школярів Мар’янівської загальноосвітньої школи ці дні стали ніби дивовижною зимовою казкою, яка розпочалася напередодні Нового року і тривала аж до 19 січня. Справжню  феєрію  подарували учням 1-6 класів артисти Кіровоградського драматичного театру імені М. Л. Кропивницького, які за сприяння батьків показали дітям новорічне диво. У цій чарівній виставі взяв участь кожен школяр. Ніхто не залишився без подарунка чи сюрпризу. А головне, що свято принесло багато радості й захоплюючих моментів і для маленьких глядачів, і для їхніх батьків.

         Веселі пісні, запальні танці, гумористичні сценки, конкурси та розваги стали візитівкою Новорічного балу для старшокласників.

Але найбільше запам’яталася усім ватага юних щедрувальників (учнів 7 та 10 класів), яка ніби зграйка щебетливих птахів облетіла усіх, хто закликав до себе. Новорічні віншування, найкращі побажання від учнів школи лунали і в дитячому садку «Ромашка», і в сільській раді, і на підприємствах, що знаходяться в центрі с. Мар’янівка. Скрізь радо зустрічали щедрувальників: Діда Мороза (учня 10 класу Торчила М.),  Снігуроньку (вчительку англійської мови Жердій Д. М.), козу (ученицю 7 класу Чередніченко С), лікаря (семикласника Гибаленка Сергія) та галасливу ватагу щедрувальників: Вербіцьку М., Торчило В., Чика А., Сорокіну В., Рошка О., Грицика Д., Власюка Д., Артеменко С. та педагога-організатора школи Рудяченко Н. А.  Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел українського фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу.

Новости


10.02.2018
З ювілеєм!
10 лютого відзначає ювілей директор школи Руденко Олексій Анатолійович

29.01.2018
Їх слава буде вічно пломеніти
29 січня учні школи вшанували пам'ять героїв Крут

22.01.2018
День Соборності України
22 січня у школі відзначали День Соборності України

19.01.2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу

13.01.2018
Крок до Евересту
13 січня стартує ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

11.01.2018
Наукові пікніки
Команда старшокласників узяла участь у районному марафоні "Наукові пікніки"

Все новости