Мар'янівська ЗШ І-ІІІ ст.

Наукові пікніки

Команда старшокласників узяла участь у районному марафоні "Наукові пікніки"

11 січня на базі Хмелівського НВО проходив районний конкурс для учнів та вчителів "Наукові пікніки". Команду Мар'янівської школи представляли Торчило Максим (10 клас), Пугаченко Альона (10 клас), Модін Дмитро (9 клас), Андрійчук Даніїл (8 клас) та Соломина Владислав (8 клас). Учні залюбки брали участь у всіх конкурсах наукового марафону, але, за словами учасників, їм найбільше сподобалися станції "Фітобар", "Медикус" та "Поліглот"

Завершилися "Наукові пікніки" урочистою лінійкою та нагородженням найактивніших учасників цього заходу. Команда нашої школи також була відзначена дипломом. Було зазначено, що хоч такий конкурс уперше проводився на районному рівні, але  всі учасники достойно представили свої школи і показали хороші знання з різних галузей наук, тому перемогли всі, оскільки кожен відкрив для себе щось нове, дізнався ще більше про вже відоме.

19.01.2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу

13.01.2018