.
 
.

Крок до Евересту

Jan 13, 2018
13 січня стартує ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Завершився ІІ (районний0 етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Для учнів нашої школи він став досить урожайним, оскільки 19 учнів школи стали переможцями, 13 з них будуть представляти Маловисківський район на обласному рівні. Найкращими в районі стали десятикласники - Тістечок Аліна з математики, української мови та літератури, астрономії, Торчило Максим - з екології, учні 9 класу - Модін Дмитро з інформаційних технологій та економіки, Швидкий Станіслав з російської мови та літератури, Бакун Максим з трудового навчання, учень 8  класу Андрійчук Даніїл переміг в олімпіаді з історії, а Лизень Данило став найкращим з математики, а випускниця 11  класу Молчанович Марина братиме участь в обласній олімпіаді з астрономії.

Щиро вітаємо переможців районних олімпіад з першим кроком до шкільного Евересту, аде попереду - обласна олімпіада. Тож нехай підкориться їм ще одна вершина, сходження на яку буде не менш вдалим . Успіхів та впевнених перемог!

News


Feb 10, 2018
З ювілеєм!
10 лютого відзначає ювілей директор школи Руденко Олексій Анатолійович

Jan 29, 2018
Їх слава буде вічно пломеніти
29 січня учні школи вшанували пам'ять героїв Крут

Jan 22, 2018
День Соборності України
22 січня у школі відзначали День Соборності України

Jan 19, 2018
До чистих джерел народних звичаїв та обрядів
Новорічні свята подарували школярам змогу ще раз торкнутися до чистих джерел фольклору та краще вивчити традиції та звичаї рідного народу

Jan 13, 2018
Крок до Евересту
13 січня стартує ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Jan 11, 2018
Наукові пікніки
Команда старшокласників узяла участь у районному марафоні "Наукові пікніки"

All news